? Doç. Tolga Umut Kuzubaş - Akademi Algo

Doç. Tolga Umut Kuzubaş

Doç. Tolga Umut Kuzubaş

Tolga Umut Kuzubaş, 1978 yılında Sakarya’da doğdu. Lise öğrenimini İstanbul Erkek Lisesi’nde, üniversite eğitimini Boğaziçi Üniversitesi İktisat Bölümü’nde tamamladı. Aynı bölümde yüksek lisans derecesi aldıktan sonra doktora çalışmalarını Minnesota Üniversitesi’nde sürdürdü. 2011 yılında Boğaziçi Üniversitesi İktisat Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı, 2018 yılında Doçent ünvanı aldı. Boğaziçi Üniversitesi’nde İktisat Bölümü Başkan yardımcısı (2011-2016), Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdür yardımcısı (2017-) görevlerinde bulunmuştur.

Kuzubaş, makroekonomi, finansal ekonomi (finans teorisi/davranışsal finans), uluslararası ticaret ve network teorisi alanlarında çalışmaktadır. 2011 yılında Avrupa Birliği – Marie Curie Career Integration Grant bursunu almaya hak kazanmış (Cari Açık, Kayıtdışı Ekonomi ve Maliye politikası), BAP ve TÜBİTAK projeleri yürütmüştür. Boğaziçi Üniversitesi’nde makroekonomi, finansal ekonomi, uluslararası ticaret, network teorisi ve finans teorisi alanlarında lisans ve lisansüstü dersler vermektedir. Çalışmaları, Journal of Economic Psychology, Physica A: Statistical Mechanics and its Applications, Economic Modeling, North American Journal of Economics and Finance gibi saygın akademik dergilerde yayınlanmıştır.

Akademi Algo

Akademi Algo bir RiskTürk markasıdır

Risk Türk

İletişim

Adres Risk Yazılım Teknolojileri Ltd. Ş.T.İ. İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa Kampüsü ARI-1 Teknopark Binası 13-14
Maslak - İstanbul - TURKEY

;
IWC Aquatimer Replica IWC Big Pilot Replica IWC Ingenieur Replica IWC Portofino Replica IWC Da Vinci Replica Replica Watches