? Akademi Algo - Akademi Algo

Hakkımızda

Hakkımızda

R veya Python öğrenmenin pek çok yolu var. Peki Akademi Algo eğitimlerini tercih etmenin avantajları nelerdir? İşte Akademi Algo eğitimlerini farklı kılan unsurlar:

- Hem akademik hem de endüstri tecrübemizi eğitimlerimize yansıtıyoruz. 20 yıla yakın bir geçmiş ve binlerce saatlik eğitim tecrübesini ifade eden RiskTürk markası ve ağırlıklı olarak 20 yıl ve üzeri akademi, finansal yazılım, finansal danışmanlık, bankacılık ve sermaye piyasaları tecrübesine sahip bir eğitmen kadrosu ile tecrübelerimizi eğitimlerimize yansıtıyoruz.  

- Bu işin sadece eğitimini vermiyoruz. Eğitimlerde aktardığımız konular sadece eğitim vermek için hazırlanmış dokümanlardan ibaret değil. Gerçekleştirdiğimiz diğer projelerde de yazılım kısmı bu projelerin en önemli unsuru konumunda. Daha önce gerçekleştirdiğimiz projelerde edindiğimiz yazılım deneyimlerimizi eğitimlerde katılımcılara aktarıyoruz.

- Eğitimlerimizde gerçek hayatta karşılaşılan örnek problemleri ele alıyor ve bunlara yönelik uygulama örneklerini aktarıyoruz.

- Her bilgi türünü öğrenmenin farklı teknikleri vardır. Kodlama öğrenmenin en iyi yolunun da yaparak öğrenme olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle eğitimlerimizde sadece konuyu ve uygulama örneklerini anlatmakla yetinmiyor, katılımcıların bizzat kod yazmasını istiyoruz. Kod yazarken alınan hatalara çözüm arayışının kodlama öğrenmenin en önemli parçalarından biri olduğunu düşünüyoruz.

- Yüz yüze eğitim yaklaşımının gücüne inanıyoruz. Kendi kendine öğrenme (self-learning) yaklaşımına göre yüz yüze eğitimin iki önemli avantajının olduğunu düşünüyoruz. Kendi kendine öğrenmeye göre yüz yüze eğitim yaklaşımında katılımcıların konuya daha rahat odaklandıkları ve vakit ayırabildiklerini gözlemlemekteyiz. Ayrıca yüz yüze eğitim yaklaşımında katılımcıların eğitim içeriği veya kodlamada aldıkları hatalara ilişkin sorularına anında cevap alabilmesi de bu eğitim yönteminin daha hızlı ve doyurucu bir öğrenme tekniği olmasını sağlamakta.

- Eğitimde kullandığımız kodları katılımcılarla paylaşıyoruz. Kodlamada kendini geliştirmenin en etkin yollarından birinin "kopyala ve uyarla" yöntemi (yani benzer bir problemde kullanılan bir kodu al ve gerekli değişiklikleri yaparak kendi problemine uyarla) olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle eğitimlerimizde çok sayıda kod örneği kullanıyoruz ve eğitim sonrasında bu kodları katılımcılar ile paylaşıyoruz.

- Kodlama dünyasındaki gelişmeleri takip edip, iyi uygulama örneklerini katılımcılarla paylaşıyoruz. Kodlama dünyasında bir problemin her zaman birden fazla çözümü vardır. Biz R ve Python'daki gelişmeleri yakından takip ediyor ve herhangi bir problemin çözümüne ilişkin olası farklı çözümlerden en etkin olanlarını seçerek katılımcılara aktarıyoruz.

- Eğitimlerimizi Türkçe gerçekleştiriyoruz. Eğitim materyallerinde İngilizce terimler/ifadeler kullanabiliyoruz. Ancak her durumda eğitim dilimiz Türkçe. Bu sayede eğitim içeriğinin daha etkin bir şekilde aktarılacağını düşünüyoruz.

Akademi Algo

Akademi Algo bir RiskTürk markasıdır

Risk Türk

İletişim

Adres Risk Yazılım Teknolojileri Ltd. Ş.T.İ. İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa Kampüsü ARI-1 Teknopark Binası 13-14
Maslak - İstanbul - TURKEY

;
IWC Aquatimer Replica IWC Big Pilot Replica IWC Ingenieur Replica IWC Portofino Replica IWC Da Vinci Replica Replica Watches